Transport starego drewna

Transport starego drewna

Transport starego drewna – kompleksowa usługa

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy Państwu także usługi transportu starego drewna. Zlecając nam rozbiórkę drewnianego domu, stodoły lub innego budynku nie muszą Państwo zajmować się sprzątaniem po demontażu ani transportem odzyskanego drewna do skupu. Aby zapewnić naszym Klientom komfort wszelkie materiały, elementy i pozostałości drewniane zabieramy własnym transportem.

Transport starego drewna – cała Polska

Nie muszą Państwo rezygnować ze sprzedaży starego drewna tylko dlatego, że skup jest daleko od Państwa lokalizacji. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i po kłopocie. Usługę transportu starego drewna realizujemy na terenie całej Polski. Dysponujemy własnymi środkami transportu i dojeżdżamy pod wskazany adres we własnym zakresie. Zabieramy drewno bezpośrednio z miejsca demontażu lub z miejsca, gdzie jest składowane.

Bezpieczny transport starego drewna

Stare drewno pozostałe po rozbiórce może zostać ponownie wykorzystane przy budowie nowych domów i innych konstrukcji, a także do produkcji materiałów wykończeniowych do wnętrz. Trzeba je tylko odpowiednio zabezpieczyć i dostarczyć do profesjonalnej firmy zajmującej się skupem starego drewna. Nie muszą się Państwo martwić, jeśli nie mają jak i czym go zawieźć. Usługę bezpiecznego transportu starego drewna można zlecić naszej firmie. Posiadamy mniejsze i większe samochody, które są odpowiednio dostosowane do transportu drewna z rozbiórki. Nasza ekipa zajmie się załadunkiem drewna i odpowiednim zabezpieczeniem go na czas transportu. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą Państwo być pewni, że stare drewno nie ulegnie uszkodzeniu.

Transport starego drewna na zlecenie

Jeśli posiadają Państwo stare drewno z samodzielnej rozbiórki drewnianego domu, stodoły, spichlerza czy wiaty można na nim zarobić. Nie pozwólcie, żeby zalegało i niszczało w garażu, komórce lub na podwórku. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i przesłać kilka zdjęć drewna na adres . Nasi specjaliści ocenią stan materiału. Jeśli stare drewno jest dobrze zachowane i spełnia nasze wymagania zaproponujemy za nie korzystną cenę. Nie muszą się Państwo martwić o transport czy załadunek. W ustalonym terminie przyjedziemy i odbierzemy drewno własnymi samochodami, bezpośrednio z miejsca przechowywania.