Skup starego drewna

Skup starego drewna

Skup starego drewna – jakie drewno skupujemy?

Prowadzony przez nas skup starego drewna obejmuje deski obiciowe oraz podłogowe (niemalowane). Skupujemy także bale oraz ręcznie ciosane belki. Interesuje nas drewno pochodzące m.in. ze starych stodół, domów, pomieszczeń przemysłowych i spichlerzy. Wycenę przeprowadzamy indywidualnie, na podstawie kilku zdjęć rozbieranego budynku lub samego materiału, które pozwalają ocenić nam jakość i stan drewna. Dysponujemy własnym transportem, oferujemy także profesjonalne i bezpieczne usługi rozbiórki starych budynków oraz demontażu. Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą starego drewna, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto wybrać nasz skup starych desek?

Nasz skup starych desek, bali i belek wyróżnia się w pełni profesjonalnym podejściem do Klienta i kompleksowością obsługi. Gwarantujemy szybką i uczciwą wycenę oraz korzystne ceny skupu. Odbieramy drewno bezpośrednio z miejsca demontażu, nie muszą więc martwić się Państwo o transport czy załadunek. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy ze starym drewnem. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy, od oceny właściwości i parametrów po odbiór materiału.

Nie niszcz, sprzedaj – skup desek ze stodoły lub domu

Jeśli dysponują Państwo drewnianym lub obitym drewnem budynkiem przeznaczonym do rozbiórki, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo tego, że mogą Państwo na nim zarobić. Zachowane w dobrym stanie i niezabezpieczane żadnymi środkami chemicznymi drewno może zostać wykorzystane ponownie. Nawet wtedy, gdy spędziło dziesiątki lat wystawione na działanie zmiennych temperatur i warunków pogodowych. To właśnie wówczas zyskuje pożądaną, niepowtarzalną strukturę i niesamowity wygląd. Prowadzony przez nas skup desek ze stodoły lub innych budynków jest powiązany bezpośrednio z innymi częściami naszej działalności, tj. z renowacją drewna i produkcją wyjątkowych materiałów wykończeniowych.

Chcę sprzedać stare drewno – skup krok po kroku

Zanim będziemy w stanie podać konkretne kwoty czy przejść do warunków odbioru bądź dostarczenia, musimy dowiedzieć się, jak wygląda będące w Państwa posiadaniu stare drewno. Skup zaczynamy zawsze od oceny stanu i właściwości materiału. W tym celu będziemy potrzebować kilku zdjęć budynku przeznaczonego do rozbiórki lub, jeśli budynek został już rozebrany, zdjęć samego drewna. Jeśli chcą Państwo sprzedać stare drewno, prosimy o przesłanie wspomnianych fotografii na adres lub zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego.