Rozbiórka starego drewna

Rozbiórka starego drewna

Rozbiórka budynków drewnianych – bezpiecznie i profesjonalnie

Nasza firma zajmuje się kompleksowo skupem i renowacją starego drewna. W zakres naszej oferty wchodzi także profesjonalna rozbiórka budynków drewnianych, którą świadczymy z zachowaniem najwyższej staranności. Rozbieramy domy oraz budynki gospodarcze, takie jak stodoły, szopy czy spichlerze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy ze starym drewnem wiemy, jak obchodzić się z delikatnym materiałem. Potrafimy bezbłędnie ocenić jego stan i przeprowadzić demontaż maksymalnie bezstratnie. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów i bezpieczeństwo. Zajmiemy się wszystkim, od rozbiórki po sprzątanie.

Rozbiórka starych domów drewnianych z odzyskaniem materiałów

Oferowana przez nas rozbiórka starych domów drewnianych ma na celu pozyskanie wysokiej jakości starego drewna, które wykorzystujemy w produkcji wyjątkowych materiałów wykończeniowych. Interesują nas przede wszystkim deski obiciowe, niemalowane deski podłogowe, bale oraz ręcznie ciosane belki. Jakość i stan drewna określamy na podstawie konsultacji oraz przesłanych zdjęć. Jeśli budynek przeznaczony do demontażu spełnia nasze kryteria, usługę rozbiórki świadczymy bezpłatnie, w zamian za odzyskany materiał. Szczegółowe warunki ustalamy jednak zawsze indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jak przebiega rozbiórka domu drewnianego?

Każda świadczona przez nas rozbiórka domu drewnianego, stodoły lub innego budynku przebiega z zachowaniem maksymalnej ostrożności. Nie tylko ze względu na ewentualną możliwość uszkodzenia materiału, ale także bezpieczeństwo. Demontaż zaczynamy od zerwania pokrycia dachu, następnie krok po kroku rozbieramy obicie oraz konstrukcję. Każdy budynek rozbieramy w pełni, aż do fundamentów. W przypadku domów i stodół znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie innych zabudowań zapewniamy też niezbędną asekurację. Dzięki doświadczeniu w zakresie prac rozbiórkowych możemy zagwarantować szybki i bezproblemowy przebieg usługi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dzięki świadczonej przez nas usłudze rozbiórki drewnianych budynków, nie muszą Państwo zajmować się szukaniem wykonawcy, sprzątaniem po demontażu czy utylizacją materiału. Wszystkim się zajmiemy. Gwarantujemy terminową i profesjonalną realizację oraz korzystne warunki. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą, prosimy uprzejmie o przesłanie kilku zdjęć budynku przeznaczonego do rozbiórki na adres email: . Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Odpowiadamy na wszystkie pytania i służymy pomocą na każdym etapie współpracy.