Rozbieranie drewnianej stodoły

Rozbieranie drewnianej stodoły

Rozbieranie drewnianej stodoły

Rozpoczynając proces rozbiórki starej drewnianej stodoły najpierw starannie i ostrożnie demontujemy deski ze ścian. Tak, żeby ich nie uszkodzić, zachować ich oryginalną strukturę i móc później ponownie wykorzystać.

Gdy większość desek zostanie zdjęta przystępujemy do delikatnego złożenie stodoły z dachem na ziemię. Ten krok jest niezmiernie istotny, gdyż pozwala nam na bezpieczny demontaż pokrycia dachowego.

Następnie zostaje nam demontaż krokwi i belek konstrukcyjnych. Zazwyczaj są one ręcznie ciosane, możemy więc podziwiać staranną robotę poprzednich pokoleń.

Zakończenie fizycznego procesu rozbiórki stodoły nie oznacza końca pracy. Po dokładnym uprzątnięciu terenu przystępujemy do załadunku drewna na nasze pojazdy, które przewiozą je bezpośrednio do naszej firmy. Tam czeka je szereg kolejnych etapów obróbki, które wydobędą z drewna jego prawdziwe piękno i wartość.

Drewniany materiał, który wielu uznałoby za już niepotrzebny i bezwartościowy zyska w ten sposób drugie życie. Odnowione stare deski będą mogły być wykorzystane jako ozdobne lamele, deski podłogowe lub inne elementy wystroju wnętrza. Będą nadal cieszyć oko miłośników starego drewna.

 

Masz do rozbiórki drewnianą konstrukcję – stodołę, spichlerz, dom? Chcesz sprzedać stare, niepotrzebne już drewno? Zlecić profesjonalną obróbkę starych desek i wykorzystać je ponownie? Skontaktuj się z nami.

Gwarantujemy szybki i bezproblemowy przebieg usługi.